ZAREZERWUJ STOLIK

Odkryj Fukiera
Restauracja „U Fukiera” dziś jest żywym obrazem, namalowanym przez Magdę Gessler.
Zachwyca tu harmonijnie określona forma, w której skład na równi z wystrojem wnętrza wchodzą smak, zapach, kolor i dźwięk.
To miejsce nie tylko zachęca do patrzenia na nie jak na dzieło sztuki ale dyskretnie prowokuje do uczestniczenia w spektaklu, który tworzy razem ze swoimi gośćmi.
Wykwintna sztuka tworzy się tu codziennie od nowa, zdecydowanie przekraczając granice dawnej estetyki mieszczańskiej a głównymi aktorami codziennych spektakli są goście, którzy nas odwiedzają w poszukiwaniu nie tylko smakowych doznań.

CZYTAJ WIECEJ

Odkryj Menu

Nasze menu w sposób wyjątkowy łączy historię kamienicy, w której mieści się „Fukier”, z dawną, polską tradycją kulinarną i współczesnymi elementami kuchni południowoeuropejskich. Wizytówką Magdy Gessler jest ogromna dbałość nie tylko o jakość ale i o pochodzenie produktów, używanych w kuchni. Jej wiedza, doświadczenie ale i fantazja oraz apetyt na życie, w połączeniu z kunsztem naszych szefów kuchni, oznacza dla Państwa każdorazową, ekscytującą przygodę z wykwintnym smakiem dawnej Polski zmieszanym z iście południowym temperamentem i słowiańską gościnnością.

ZOBACZ WIĘCEJ